fbpx
Сѐ за политика на едно место!

(Видео) Борисов фотографиран додека спие во спалната соба

Некои од бугарските медиуми споделија фотографии од премирот Бојко Борисов во неговата спална соба. На една од нив се гледа тој додека спие, а на друга може да се забележи ноќно масиче до креветот врз кое стои пиштол, како и пари и злато во фиока.

Борисов го обвини бугарскиот претседател за шпионажа и додаде дека тој повеќе пати го „испратил“ леталото за да го следи и да го сними гол како би можел да го користи во кампања против него.

Фото: afera.bg