„Само една ослободителна, другите сите високи“- РУСКОВСКА Заради 27 април добила шефовско место?!

Бојан Јовановски-Боки 13 во подкастот кај Стефан Лазаров читаше пораки за кои рече дека се разменети помеѓу него и обвинителката Вилма Русковска, која беше шефица на Обивнителството за гонење организиран...